بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

فرش شونهر

 

 

شرکت فرش ابریشم شمال در سال 1368 با هدف تولید فرش ماشینی تاسیس گردید. این واحد با دارا بودن کادری مجرب و کارآمد با کنترل در تمامی خطوط تولید توانسته تولیدات خود را با کیفیت برتر و یکنواخت عرضه نماید. هدف این شرکت استفاده از بهترین مواد اولیه و به کارگیری عالی ترین طرح های اصیل و مدرن و زیباترین رنگ آمیزی در جهت رضایت مصرف کنندگانمحترم می باشد. مدیریت شرکت با اتکا و اعتماد به قابلیت ها و توانایی های کارکنان خود و بهره گیری از آموزش مستمر و همگام با تکنولوزی مدرن و دانش روز همواره در جهت بهبود کیفیت و تامین خواسته های مشتریان محترم تلاش می نماید.

این شرکت تحت لیسانس کمپانی شونهر آلمان می باشد و در جهت آرمان های بنیادی خود با هدف احترام به حقوق و سلیقه مصرف کنندگان با بکارگیری تکنولوژی مدرن هزاره سوم از کمپانی شونهر آلمان اقدام به ورود ماشین آلات مدرن 700 شانه و برای اولین بار در صنعت فرش ماشینی اقدام به ورود ماشین 900 شانه نموده و اکنون نیز جهت تکمیل پروژه خود اقدام به خرید ماشین و تولید فرش 1000 شانه نموده تا بتواند انواع فرش های زیبا و دستباف گونه را در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد.

 

شونهر اصل

این شرکت دارای گواهینامه های ذیل جهت تولید فرش ماشینی می باشد :

  • گواهینامه استاندارد ملی ایران (نشانه مرغوبیت کالا) برای کلیه محصولات تولیدی
  • گواهینامه تحت لیسانس از کمپانی شونهر آلمان که نشان از کیفیت و توانمندی شرکت برای تولید انواع فرش ماشینی می باشد.
  • گواهینامه ISO 9001 : 2008 از شرکت توف اینتر نشنال برای مدیریت کیفیت
  • اخذ عنوان کارفرمای نمونه
  • صادر کننده نمونه استان در چهار سال متوالی

 

این شرکت جهت کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید اقدام به تاسیس آزمایشگاه مدرن نموده که مواد اولیه از بدو ورود به کارخانه توسط متخصصین مجرب کلیه مراحل آزمایش روی مواد اولیه انجام می پذیرد؛ از جمله ثبات رنگ، تاب نخ، مقاومت، نوع الیاف و ... . پس از تایید آن توسط مسئول آزمایشگاه جهت تولید دستور مصرف صادر می گردد.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر