بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

فرش قسطی در شیراز

 

 

نمایندگی فرش شونهر در شیراز ، امکان فروش فرش اقساطی در شیراز را برای همشهریان عزیز فراهم نموده است تا هر کس با هر توان مالی بتواند فرش های ما را خریداری کرده و از زیبایی منحصر به فرد آن بهره مند گردد.

تمام فرش های موجود در نمایندگی فرش شونهر در شیراز امکان فرش قسطی را دارا می باشند و هیچ گونه محدودیتی در انتخاب مدل ، رنگ ، نقش و طرح برای خرید قسطی فرش در شیراز از نمایندگی فرش شونهر در شیراز وجود ندارد.

همواره در هر خرید و فروشی وجود شرایط اقساطی برای خرید و فروش محصول حائز اهمیت بوده و لبخند رضایت را به لبان مشتریان خواهد آورد. خرید فرش نیز از این قاعده مستثنی نیست و نمایندگی فرش شونهر در شیراز نیز برای راحتی و رضایت مشتریان گرانقدر خود این امر را در نظر گرفته و اقدام به فروش فرش اقساطی در شیراز متناسب با توانایی مالی مشتریان خود نموده است.

 

فروش فرش اقساطی در شیراز

 

فرش قسطی شیراز

فروش فرش اقساطی در شیراز توسط نمایندگی فرش شونهر در شیراز با دارا بودن زیباترین و متنوع ترین فرش ها با مبلغی به عنوان پیش پرداخت در ابتدای خرید انجام شده و مابقی مبلغ طی اقساط کوتاه مدت و یا بلند مدت پرداخت می گردد. پس این شرایط فوق العاده برای خرید فرش را از دست ندهید.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر در رابطه با فرش قسطی در فروشگاه نمایندگی فرش شونهر در شیراز می توانید با ما تماس بگیرید.

 

 

شونهر را اصل بخرید

 

 

 

فروش فرش اقساطی در شیراز ، فروش فرش اقساطی شیراز ، فروش فرش قسطی در شیراز ، فروش فرش قسطی شیراز ، فروش اقساطی فرش در شیراز ، فروش اقساطی فرش شیراز ، فرش اقساطی شیراز ، فرش اقساطی در شیراز ، فرش اقساطی ، خرید فرش قسطی در شیراز ، خرید فرش قسطی شیراز ، فرش ماشینی قسطی در شیراز ، فرش ماشینی قسطی شیراز ، قیمت فرش ماشینی قسطی در شیراز ، قیمت فرش ماشینی قسطی شیراز ، فروشگاه فرش اقساطی در شیراز ، فروشگاه فرش اقساطی شیراز ، خرید فرش قسطی ، فروش فرش قسطی

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر