بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

فرش فانتزی در شیراز

 

 

امروزه فرش های فانتزی به دلیل طرح و نقش های ساده و زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده است. فرش فانتزی در شیراز فرش هایی هستند که طرح آنها از خطوط ساده یا پیچیده و همچنین اشکال هندسی تشکیل شده است. بنابراین به دلیل طرح و نقش ساده ای که فرش فانتزی دارد برای اتاق خواب و آشپزخانه و یا هر فضای دیگری مخصوصا فضاهای کوچک بسیار مناسب است. مخصوصا در خانه هایی که به سبک مدرن چیدمان می شوند، فرش فانتزی گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.

جنس فرش فانتزی در شیراز معمولا از الیاف مصنوعی مانند پلی استر، فریز، پلی پروپبین و ... است. رنگ های مورد استفاده در فرش های فانتزی نیز رنگ های شاد و زنده و پر انرژی هستند. البته از رنگ های ملایم نیز در تولید فرش در شیراز استفاده می شود.

 

 فروش فرش فانتزی در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید و به دنبال مراکز فروش فرش فانتزی در شیراز، باید بگوییم درست آمده اید. انواع فرش فانتزی در شیراز را می توانید در فروشگاه فرش شونهر با طرح های زیبا و جذاب بیابید. فروش فرش فانتزی در شیراز در فروشگاه فرش شونهر در انواع و تراکم های مختلفی صورت می پذیرد که پرطرفدارترین آنها فرش فانتزی شنل با 400 شانه و 960 تراکم و فرش فانتزی گبه با 500 شانه و 1000 تراکم هستند.

 

فرش فانتزی شنل

فرش فانتزی شنل

 

فرش فانتزی گبه

فرش فانتزی گبه

 

قیمت فرش فانتزی در شیراز

فرش های فانتزی به دلیل تولید راحت و ساده و جنس های معمولی تر از قیمت های مناسب تری نسبت به سایر فرش ها برخوردار هستند. البته فرش فانتزی در شیراز بسته به جنس، سایز، تراکم، شانه و ... دارای قیمت های متفاوتی می باشند. به عنوان مثال فرش فانتزی با الیاف مصنوعی قیمت کمتری نسبت به فرش فانتزی با الیاف طبیعی دارد. لازم به ذکر است که فرش های فانتزی با توجه به کیفیت بالا از قیمت های بسیار مناسبی برخوردارند.

برای اطلاع از قیمت فرش فانتزی در شیراز در فروشگاه فرش شونهر با شماره 09397275963 در تماس باشید.

 

نمایندگی فرش فانتزی در شیراز

فروشگاه فرش شونهر با ارائه ی انواع فرش های فانتزی در طرح ها و مدل های بسیار زیبا و متنوع خود را نمایندگی فرش فانتزی در شیراز می داند. در ادامه نمونه هایی از فرش فانتزی را مشاهده می نماییم.

 

فرش فانتزی در شیراز

فرش فانتزی در شیراز

فرش فانتزی در شیراز

فرش فانتزی در شیراز

فرش فانتزی در شیراز

 

فرش فانتزی شیراز

برای مشاهده ی انواع فرش فانتزی شیراز و خرید آن می توانید به آدرس شیراز ، بلوار امیر کبیر، پل امام حسن مجتبی به سمت پلیس راه، فروشگاه فرش شونهر مراجعه نمایید. منتظر شما هستیم.

 

 

 

فرش فانتزی آشپزخانه در شیراز ، فرش فانتزی اتاق خواب در شیراز ، فرش فانتزی مدرن در شیراز ، فرش فانتزی طوسی در شیراز ، فروش فرش فانتزی شیراز ، خرید فرش فانتزی شیراز ، خرید فرش فانتزی در شیراز ، نمایندگی فرش فانتزی شیراز

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر