بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

فرش ماشینی در شیراز

 

 

امروزه در کمتر خانه ای فرش دستباف به چشم می خورد، چرا که قیمت فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی در شیراز بسیار گران تر است. فرش ماشینی به دلیل اینکه توسط ماشین آلات صنعتی تولید می شود؛ قیمت بسیار مناسب تری نسبت به فرش دستباف داشته و این روزها جایگاه ویژه ای در هر خانه دارد.

نمایندگی فرش شونهر به عنوان یکی از مدعیان تولید فرش ماشینی در شیراز با کیفیت عالی و قیمت مناسب بوده و همواره در جهت رضایت مشتریان عزیز خود گام بر می دارد.

 

فرش ماشینی در شیراز

 

فرش ماشینی شیراز

تولید فرش ماشینی توسط دستگاه های مختلفی انجام می گیرد که از جمله این دستگاه ها می توان به تکسیما ، واندویل ، آلفا ، شونهر و ... اشاره کرد. همان طور که از اسم مجموعه پیداست؛ فرش ماشینی در شیراز در نمایندگی فرش شونهر توسط دستگاه شونهر که یکی از بهترین دستگاه ها در زمینه تولید فرش ماشینی در شیراز می باشد؛ تولید می گردد.

 

 

قیمت فرش ماشینی در شیراز

قیمت فرش ماشینی در شیراز به عومامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به جنس فرش (آکریلیک ، ابریشم ، پلی استر) ، تراکم فرش (بین 700 تا 4500) ، شانه فرش (350 ، 440 ، 500 ، 700 ، 1000 ، 1200 ، 1500) و ... بستگی دارد. با توجه به هر کدام از این عوامل قیمت فرش ماشینی در شیراز مشخص می شود. به طور معمول فرش های با جنس آکریلیک و تراکم 4500 و 1500 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی قیمت بالاتری دارند.

 

 

مزایای خرید فرش ماشینی

هر چند که فرش دستباف زیبایی منحصر به فرد خود را دارد، با این حال فرش ماشینی در شیراز در مقایسه با فرش دستباف مزایای بسیاری از جمله موارد زیر را دارا می باشد :

  • قیمت مناسب
  • اجرای ساده تر
  • نقش پذیری بهتر و با کیفیت تر
  • تولید سریع تر

 

راهنمای خرید فرش ماشینی

جهت خرید فرش ماشینی باید نکات زیر را مدنظر قرار دهید :

  • اول از همه باید در نظر داشته باشید که فرش ماشینی را برای کدام قسمت منزل خریداری می کنید. بدیهی است که فرش مورد استفاده در اتاق خواب ، سالن پذیرایی ، سالن نشیمن و ... باید تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشند.
  • اگر فرزند کوچک یا حیوان خانگی دارید بهترین گزینه خرید فرش ماشینی با طرح های شلوغ و رنگ های تیره است که کثیفی را نشان ندهد.

 

 

برای خرید فرش ماشینی شیراز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به نمایندگی فرش شونهر در شیراز مراجعه نمایید.

 

شونهر را اصل بخرید

 

 

فروشگاه فرش ماشینی شیراز ، فروشگاه فرش ماشینی در شیراز ، فروش فرش ماشینی در شیراز ، فروش فرش ماشینی شیراز ، فرش ماشینی ابریشمی ، فرش ماشینی مدرن ، فرش ماشینی جدید ، فرش ماشینی 6 متری ، حراج فرش ماشینی ، بهترین فرش ماشینی ، قیمت فرش ماشینی 12 متری 1200 شانه ، خرید فرش ماشینی ، خرید فرش ماشینی شیراز ، خرید فرش ماشینی در شیراز ، فروش فرش ماشینی ، فروشگاه فرش ماشینی

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر