بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

فرش پتینه در شیراز

 

امروزه فرش ها به یکی از عناصر جدایی ناپذیر در دکوراسیون تبدیل شده اند. به خصوص فرش های اصیل ایرانی و فرش پتینه در شیراز که طرح و نقش های بسیار جذاب و زیبایی دارند. در گذشته فرش ها با دست بافته می شدند و برای تولید آن هزینه بسیار زیادی نیز صرف می شد. اما امروزه دستگاه هایی وارد بازار شده است که به تولید انواع فرش در شیراز با هزینه ای بسیار کمتر می پردازد. فرش ها طرح و نقشه های مختلفی دارند که یکی از این طرح ها فرش پتینه است. فرش پتینه در شیراز را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

 

فرش پتینه ، کهنه نما یا وینتیج

 

فرش وینتیج در شیراز

فرش پتینه در شیراز که به آن فرش وینتیج در شیراز نیز گفته می شود، نوعی از فرش با طرح قدیمی و کهنه است. پتینه به معنی «کهنه کردن اجسام»، هنری است که ایتالیایی ها آن را ابداع کرده اند. فرش پتینه فرشی است که در آن توسط هنر کهنه سازی و با استفاده از رنگ و بافت نمایی کهنه و فرسوده شده در فرش ایجاد می شود و به عمل ایجاد طرح و نقش های کهنه در فرش یا اجسام دیگر پتینه کاری می گویند. برای تولید فرش پتینه در شیراز معمولا از طرح های سنتی استفاده می شود.

 

فرش کهنه نما در شیراز

فرش کهنه نما در شیراز که نام دیگر فرش پتینه در شیراز است در سایز های مختلفی تولید می شود. فرش پتینه 6 ، 9 و 12 متری رایج ترین سایزهای فرش هستند که در بین آنها فرش پتینه 6 متری محبوب تر است. چرا که در هر فضایی چه کوچک و چه بزرگ به خوبی جای گرفته و نمای زیبایی ایجاد می کند. لازم به ذکر است که شما عزیزان می توانید در فروشگاه فرش شونهر فرش پتینه در شیراز را با سایز مورد نظر خود و به صورت کاملا سفارشی خریداری نمایید.

 

فرش پتینه شیراز

در گالری فرش شونهر در شیراز خدمات تولید و فروش فرش پتینه، فرش کهنه نما یا فرش وینتیج در شیراز در انواع طرح و نقش ها قابل ارائه می باشد. اگر طرح خاصی از فرش پتینه در شیراز مدنظرتان است، می توانید به ما انتقال داده تا آن را روی فرش پیاده کرده و فرش پتینه مورد نظر شما را تولید نماییم.

 

 

 

فرش پتینه چیست ، فرش پتینه 6 متری در شیراز ، خرید فرش پتینه در شیراز ، فروش فرش پتینه در شیراز ، قیمت فرش پتینه در شیراز

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر