بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

گلیم فرش در شیراز

 

گلیم فرش نوعی از فرش های اصیل و بسیار زیبا هستند که از تار و پود یعنی پنبه و پشم بافته می شوند و معمولا از پشم حیوانات اهلی در بافت آن استفاده می شود. گلیم فرش در اصل فرش دستباف است اما در سال های اخیر تولید گلیم فرش در شیراز و سایر نقاط کشور به روش ماشینی نیز میسر شده و طرفداران مخصوص به خود را نیز دارد. گلیم فرش ها در گذشته از ارزش بسیار زیادی برخوردار بوده اند به طوری که برای پادشاهان بزرگ دیگر کشورها به عنوان هدیه و پیشکش فرستاده میشد. گلیم فرش ها در هر نقطه از کشور عزیزمان دارای طرح و نقش های مختلفی هستند که این موضوع نشان از ذوق و هنر مردم ایران دارد.

 

گلیم فرش در شیراز

 

فروش گلیم فرش در شیراز

یکی از خدمات پرطرفدار فروشگاه فرش شونهر شیراز ، فروش گلیم فرش در شیراز می باشد. فرش های ماشینی انواع مختلفی دارند که در این میان گلیم فرش ها یکی از طرح های محبوب است که دلیل آن می تواند نداشتن پرز در آنها باشد. همین امر یعنی بدون پرز بودن گلیم فرش آن را به گزینه مناسبی برای مکان های پر رفت و آمد مانند آشپزخانه و راه پله تبدیل کرده است. برای مشاهده ی زیباترین و با کیفیت ترین گلیم فرش ها در شیراز به نمایشگاه فرش شونهر شیراز مراجعه نمایید.

 

نمایندگی گلیم فرش در شیراز

اگر انتخاب خود را برای خرید فرش انجام داده اید و انتخابتان گلیم فرش است، پیشنهاد میکنیم طرح های بی نظیر گلیم فرش های ما را از دست ندهید. گالری فرش شونهر در شیراز با ارئه ی انواع فرش ماشینی از جمله گلیم فرش ماشینی، نمایندگی گلیم فرش در شیراز را دارا می باشد که شما عزیزان می توانید برای بهره مندی از محصولات و خدمات با کیفیت ما با ما در تماس باشید.

 

قیمت گلیم فرش در شیراز

همان طور که گفتیم اصالت گلیم فرش در دستباف بودن آن است که در گذشته بیشتر عشایر به بافت این گلیم فرش ها می پرداختند. اما از آنجایی که هنر فرش دستباف هنری بسیار با ارزش است که از قیمت بالایی نیز برخوردار است، گلیم فرش ماشینی نیز جای خود را در بازار پیدا کرده و از قیمت بسیار مناسبی نسبت به گلیم فرش دستباف برخوردار است. برای اطلاع از قیمت گلیم فرش در شیراز می توانید با شماره 09397275963 تماس بگیرید.

 

گلیم فرش شیراز

نکته قابل توجه در گلیم فرش که باعث شده این محصول طرفداران زیادی داشته باشد، این است که گلیم فرش سایز استانداردی ندارد و با توجه به نیاز هر فرد در هر سایزی قابل تولید است. البته گفتنی است که تمامی فرش های فروشگاه فرش شونهر شیراز در هر سایزی قابل سفارش و اجراست. منتظر دیدارتان در گالری فرش شونهر برای خرید گلیم فرش در شیراز هستیم.

 

خرید گلیم فرش در شیراز

گلیم فرش از جمله فرش های موجود در فرش شونهر می باشد. خرید گلیم فرش در شیراز از فروشگاه فرش شونهر یک تجربه لذت بخش برای شما خواهد بود. گلیم فرش های موجود در فروشگاه ما از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. شیراز از جمله شهرهایی است که می توانید انواع گلیم فرش ها را در طرح ها و نقش های مختلف را به راحتی در آن مشاهده کنید. طرح های فانتزی و زیبایی برای گلیم فرش در فروشگاه فرش شونهر موجود می باشد که متناسب با سلیقه شما مشتریان عزیز می باشد. این طرح های فانتزی موجود بسیار متنوع هستند. به گونه‌ای که شما می توانید طرح دلخواه خود را به راحتی انتخاب کنید. گلیم فرش می تواند در هر سایزی تولید می شوند که این مورد، یک امتیازهایی محسوب می شود که این محصول دارد. به طور کلی گلیم فرش در شیراز یک محصول با کیفیت و زیبا می باشد که می‌ تواند هر خانه‌ای را زیباتر کند. اگر شما نیز به گلیم فرش نیاز دارید به فروشگاه فرش شونهر مراجعه کنید و فرش مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید.

 

 

گلیم فرش دست دوم در شیراز ، گلیم فرش دستباف شیراز ، گلیم فرش ماشینی شیراز ، خرید گلیم فرش در شیراز ، قیمت گلیم فرش شیراز ، نمایندگی گلیم فرش شیراز ، فروش گلیم فرش شیراز

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر