بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

فرش ارزان در شیراز

 

 

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی فراوان ، خریداران فرش به دنبال خرید فرش ارزان و قیمت مناسب می باشند. نه تنها فرش ارزان، بلکه در هر خریدی اولویت با قیمت ارزان آن است. فرش های ماشینی نسبت به سایر فرش ها قیمت ارزان تر و مناسب تری داشته و فرش ارزان محسوب می شوند.

فروشگاه فرش شونهر، فرش فروشی در شیراز با تولید انواع فرش های ماشینی در جنس ها و تراکم های مختلف فرش ارزان را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.

 

فرش ارزان

 

فرش ارزان شیراز

در این قسمت می خواهیم به توضیح عواملی که باعث ارائه فرش ارزان در شیراز توسط فروشگاه فرش شونهر می گردد را بررسی نماییم. عواملی مانند مواد اولیه ، دستگاه بافت فرش ، نیروی انسانی ، حمل و نقل ، بسته بندی ، واسطه ها و ... در قیمت گذاری فرش تاثیرگذارند.

مواد اولیه مصرفی در تولید فرش همان الیاف به کار رفته در بافت فرش ارزان هستند که بهترین آن الیاف آکریلیک می باشند و قیمت فرش های آکریلیک از دیگر فرش ها مانند فرش های تولید شده با الیاف پلی استر ، BCF و ...گران تر است.

دستگاه بافت فرش نیز عامل دیگری در قیمت گذاری فرش ارزان است که انواع دستگاه ها آلفا ، واندویل ، شونهر و ... می باشند و دستگاه مورد استفاده در فروشگاه فرش شونهر همانگونه که از نام پیداست دستگاه شونهر بوده که یکی از بهترین دستگاه های بافت فرش است.

نیروی انسانی نیز تعداد افرادی است که در تولید یک فرش نقش و سهم داشته و به کار گرفته می شوند تا فرش ارزان و با کیفیت تولید شود.

نمایندگی فرش شونهر در شیراز فرش های خود را از شعبه اصلی که در شهرستان تهران مساقر است تهیه نموده و بنابراین هزینه حمل و نقل فرش از تهران به شیراز نیز عامل تاثیرگذار دیگری بر فرش ارزان می باشد.

واسطه ها همان افرادی هستند که باعث می شوند یک محصول از کارخانه به خریدار برسد. واسطه ها نیز نقش مهمی در قیمت گذاری بر فرش ارزان دارند و هر واسطه سود جداگانه ای دارد که با افزایش تعداد واسطه ها قیمت فرش نیز بالا می رود.

نمایندگی فرش شونهر در شیراز با در نظر گرفتن تمام این عوامل در تلاش است تا فرش را با قیمت مناسب و کمترین سود به مشتریان عزیز خود ارائه کند. صرفه جویی در نیروی انسانی، حذف واسطه ها و ... باعث شده تا ارائه دهنده  ی فرش ارزان در شیراز باشیم.

 

 

برای خرید فرش ارزان در شیراز با بهترین کیفیت به نمایندگی فرش شونهر در شیراز مراجعه نمایید.

 

 

 

شونهر را اصل بخرید

 

 

 

قیمت فرش شیراز ، قیمت فرش در شیراز ، کانال فرش ارزان ، فرش خیلی ارزان ، فرش ارزان از کجا بخرم ، خرید فرش ارزان ، خرید فرش ارزان در شیراز ، خرید فرش ارزان شیراز ، فروش فرش ارزان ، فروش فرش ارزان در شیراز ، فروش فرش ارزان شیراز

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر