بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

فرش اصل در شیراز

 

 

این روزها اجناس و محصولات تقلبی از هر نوعی و در هر کسب و کاری به وفور دیده می شود. بدون شک اجناس تقلبی کیفیت اجناس اصل را نخواهد داشت. فرش نیز از این قاعده مستثنی نیست و به هیچ عنوان کیفیت فرش اصل را فرش تقلبی ندارد. یکی از مسائل مهم برای بسیاری از مشتریان ما در هنگام مراجعه اطمینان از فرش اصل بودن است.

نمایندگی فرش شونهر در شیراز به شما این اطمینان را می دهد که فرش اصل را به مشتریان خود ارائه می کند. در این مقاله نیز قصد داریم اطلاعاتی را برای اینکه بتوانید فرش اصل را از فرش تقلبی تشخیص دهید، با شما به اشتراک بگذاریم.

 

فرش اصل

 

نحوه تشخیص فرش اصل

به طور کلی فرش اصلی دو مشخصه دارد که با توجه به آن ها می توانید فرش اصل را از فرش تقلبی تشخیص دهید. این دو مشخصه ، شناسنامه فرش و لوگو تجاری تولید کننده است.

شناسنامه فرش اصل درواقع همان برچسب پشت فرش می باشد که اطلاعاتی را در خود جای داده است. اطلاعاتی از قبیل کد طرح یا نقشه فرش، جنس الیاف، تراکم طولی، تراکم عرضی، علامت استاندارد، علامت تجاری کارخانه، تعداد رنگ به کار رفته در فرش، آدرس کارخانه،  و ... در شناسنامه فرش اصل وجود دارد.

مورد دیگر تشخیص فرش اصل که لوگو تجاری تولید کننده است نیز در همان شناسنامه فرش درج گردیده است و با توجه به این لوگو می توان فرش اصل را از فرش تقلبی تشخیص داد.

فرش شونهر در شیراز نیز از تولید کنندگان فرش در ایران است که تمامی این موارد را رعایت کرده و با برند اختصاصی خود اقدام به تولید فرش اصل، با کیفیت و با قیمت مناسب نموده است.

 

 

تشخیص فرش اکریلیک

در حال حاضر فرش اکریلیک طرفداران زیادی دارد که در اینجا می خواهیم نحوه تشخیص فرش اکریلیک را برایتان توضیح دهیم.

فرش اکریلیک با نخ اکریلیک تولید می گردد که این جنس نخ، الیاف مصنوعی که از پلیمر ساخته شده؛ می باشد. اما چطور می توان فرش اصل اکریلیک را تشخیص داد؟ به موارد زیر توجه کنید:

فرش اکریلیک نرم، لطیف و روشن است و رنگ ها زنده و شفاف هستند.

فرش اکریلیک مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت های غیر مستقیم مانند کتری داغ یا قابلمه داغ از خود نشان می دهد.

فرش اکریلیک مقاومت بالایی در برگشت پذیری و پاخور شدن دارد.

هنگام لمس فرش اکریلیک دست به فرش نمی چسبد و به راحتی از روی آن سر می خورد.

فرش اکریلیک بوی پلاستیک و مواد نفتی که در فرش های دیگر وجود دارد؛ نمی دهد.

 

 

خرید فرش ماشینی اصل

نکاتی که برای خرید فرش ماشینی اصل باید به آن توجه کنید عبارتند از :

خرید فرش از فروشگاه های معتبر

دریافت مشاوره از فروشندگان فرش

استفاده از تجربه خریداران فرش

فرش شونهر شیراز با برخورداری از بهترین و با کیفیت ترین فرش ها و قیمت ها در بین خریداران و مشتریان عزیز خود به خوشنامی معروف شده است. برای خرید فرش ماشینی اصل ، با کیفیت بالا و قیمت مناسب به ما مراجعه نمایید.

 

 

شونهر را اصل بخرید

 
 

تشخیص فرش اصل از غیر اصل ، تشخیص فرش اصلی از تقلبی ، فرش اصل کاشان ، پشت فرش ماشینی ، تشخیص فرش ماشینی ، راه تشخیص فرش تقلبی از اصلی ، چگونه فرش ماشینی خوب را تشخیص دهیم ، تشخیص فرش پلاستیکی ، تشخیص فرش اکریلیک ، بهترین مارک فرش ماشینی ، فرش اصیل تبریز ، فرش اصیل ایرانی ، فرش اصل کاشان ، فرش اصیل کاشان ، فرش اصیل ، فرش اصل هریس ، فرش اصل مشهد ، فرش اصیل اردهال مشهد ، خرید فرش اصل ، خرید فرش اصل در شیراز ، خرید فرش اصل شیراز ، فروش فرش اصل ، فروش فرش اصل شیراز ، فروش فرش اصل در شیراز

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر