بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

فرش اصل در شیراز

 

 

این روزها اجناس و محصولات تقلبی از هر نوعی و در هر کسب و کاری به وفور دیده می شود. بدون شک اجناس تقلبی کیفیت اجناس اصل را نخواهد داشت. فرش نیز از این قاعده مستثنی نیست و به هیچ عنوان کیفیت فرش اصل را فرش تقلبی ندارد. یکی از مسائل مهم برای بسیاری از مشتریان ما در هنگام مراجعه اطمینان از فرش اصل بودن است.

نمایندگی فرش شونهر در شیراز به شما این اطمینان را می دهد که فرش اصل را به مشتریان خود ارائه می کند. در این مقاله نیز قصد داریم اطلاعاتی را برای اینکه بتوانید فرش اصل را از فرش تقلبی تشخیص دهید، با شما به اشتراک بگذاریم.

 

فرش اصل

 

خرید فرش اصل در شیراز

به طور کلی فرش اصلی دو مشخصه دارد که با توجه به آن ها می توانید فرش اصل را از فرش تقلبی تشخیص دهید. این دو مشخصه ، شناسنامه فرش و لوگو تجاری تولید کننده است.

شناسنامه فرش اصل درواقع همان برچسب پشت فرش می باشد که اطلاعاتی را در خود جای داده است. اطلاعاتی از قبیل کد طرح یا نقشه فرش، جنس الیاف، تراکم طولی، تراکم عرضی، علامت استاندارد، علامت تجاری کارخانه، تعداد رنگ به کار رفته در فرش، آدرس کارخانه،  و ... در شناسنامه فرش اصل وجود دارد.

مورد دیگر تشخیص فرش اصل که لوگو تجاری تولید کننده است نیز در همان شناسنامه فرش درج گردیده است و با توجه به این لوگو می توان فرش اصل را از فرش تقلبی تشخیص داد.

فرش شونهر در شیراز نیز از تولید کنندگان فرش در ایران است که تمامی این موارد را رعایت کرده و با برند اختصاصی خود اقدام به تولید فرش اصل، با کیفیت و با قیمت مناسب نموده است. جهت خرید فرش شونهر در شیراز با ما در تماس باشید.

 

فروش فرش اصل در شیراز

در حال حاضر فرش اکریلیک طرفداران زیادی دارد که در اینجا می خواهیم نحوه تشخیص فرش اکریلیک را برایتان توضیح دهیم. فرش اکریلیک با نخ اکریلیک تولید می گردد که این جنس نخ، الیاف مصنوعی که از پلیمر ساخته شده؛ می باشد. اما چطور می توان فرش اصل اکریلیک را تشخیص داد؟ به موارد زیر توجه کنید:

  • فرش اکریلیک نرم، لطیف و روشن است و رنگ ها زنده و شفاف هستند.
  • فرش اکریلیک مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت های غیر مستقیم مانند کتری داغ یا قابلمه داغ از خود نشان می دهد.
  • فرش اکریلیک مقاومت بالایی در برگشت پذیری و پاخور شدن دارد.
  • هنگام لمس فرش اکریلیک دست به فرش نمی چسبد و به راحتی از روی آن سر می خورد.
  • فرش اکریلیک بوی پلاستیک و مواد نفتی که در فرش های دیگر وجود دارد؛ نمی دهد.

فروش فرش در شیراز در نمایندگی فرش شونهر شیراز 

 

قیمت فرش اصل در شیراز

نکاتی که برای خرید فرش ماشینی اصل باید به آن توجه کنید عبارتند از :

  • خرید فرش از فروشگاه های معتبر
  • دریافت مشاوره از فروشندگان فرش
  • استفاده از تجربه خریداران فرش
  • قیمت مناسب فرش

فرش شونهر شیراز با برخورداری از بهترین و با کیفیت ترین فرش ها و قیمت ها در بین خریداران و مشتریان عزیز خود به خوشنامی معروف شده است. برای خرید فرش ماشینی اصل ، با کیفیت بالا و قیمت مناسب به ما مراجعه نمایید.

 

 

شونهر را اصل بخرید

 
 

 

خرید فرش اصل شیراز ، فروش فرش اصل شیراز ، قیمت فرش اصل شیراز ، نحوه تشخیص فرش اصل در شیراز ، تشخیص فرش اکریلیک در شیراز ، خرید فرش ماشینی اصل در شیراز ، تشخیص فرش اصل از غیر اصل در شیراز ، تشخیص فرش اصلی از تقلبی در شیراز ، فرش اصل کاشان در شیراز ، تشخیص فرش ماشینی در شیراز ، راه تشخیص فرش تقلبی از اصلی در شیراز ، تشخیص فرش پلاستیکی در شیراز ، بهترین مارک فرش ماشینی در شیراز ، فرش اصیل تبریز در شیراز ، فرش اصیل ایرانی در شیراز ، فرش اصیل کاشان در شیراز ، فرش اصیل در شیراز ، فرش اصل هریس در شیراز ، فرش اصل مشهد در شیراز ، فرش اصیل اردهال مشهد در شیراز

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر