بلوار امير كبير ، نبش پل امام حسن مجتبي به سمت پليس راه
071-38231277

نمایندگی فرش شونهر در شیراز

 

 

فرش شونهر تنها نمایندگی فرش شونهر در شیراز و شرکت فرش ابریشم شمال می باشد. شرکت فرش ابریشم شمال تنها دارنده لیسانس تولید از کمپانی شونهر آلمان با تولیدات برتر، جذاب و با کیفیت زبانزد همگان است. علاوه بر این، سلیقه و خواسته مشتریان محترم نمایندگی فرش شونهر در شیراز اولین اولویت ماست؛ و پس از آن استفاده از دانش روز و تکنولوژی مدرن، بهره گیری از به روز ترین و مدرن ترین ماشین آلات تولید فرش در اولویت است.

موضوع دیگری که نمایندگی فرش شونهر در شیراز را از سایرین متمایز می سازد؛ آزمایش کلیه ی مواد اولیه ای که قرار است در تولید فرش به کار رود، می باشد. در صورتی که کیفیت مواد اولیه ی مصرفی در تولید فرش به تایید کارشناس آزمایشگاه برسد؛ این مواد به چرخه ی تولید وارد می شود و در غیر این صورت مواد از دستور مصرف خارج می گردد و این یعنی احترام به مصرف کننده.

خالی از لطف نیست این مطلب را نیز ذکر نماییم که نمایندگی فرش شونهر در شیراز دارای انواع گواهینامه های کیفیت از جمله گواهینامه ی استاندارد ملی ایران ، گواهینامه ISO 9001 و ... نیز می باشد.

 

نمایندگی فرش شونهر در شیراز

 

نمایندگی فرش شونهر شیراز

هنرمندی ایرانیان در خلق انواع آثار و محصولات در تمام جهان معروف است. نمایندگی فرش شونهر شیراز هنر ایرانی را با تکنولوژی جهانی در هم می آمیزد و نه تنها یک فرش بلکه یک اثر هنری خلق می نماید.

نمایندگی فرش شونهر در شیراز با به کارگیری نیروهای کارآمد و خبره که خلاقیت را سرلوحه ی امور خود قرار می دهند؛ برترین، به روزترین و مدرن ترین طرح و نقش ها را در دستور تولید قرار می دهند تا همچنان زیبایی و جذابیت فرش ایرانی در تمام جهان پابرجا مانده و خودنمایی کند.

نمایندگی فرش شونهر شیراز آمادگی خود را برای ارائه ی انواع فرش با طرح ها و نقش های زیبا ، متفاوت ، متنوع و متناسب برای هر نوع سلیقه ای و با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت اعلام می دارد.

 

 

شونهر را اصل بخرید

 

 

 

نمایندگی فرش شونهر ، سایت رسمی فرش شونهر ، قیمت فرش شونهر طرح افشان بهشت ، شرکت فرش شونهر ، قیمت فرش شونهر 1200 شانه ، قیمت فرش شونهر طرح ارکیده ، خرید فرش شونهر ، خرید فرش شونهر شیراز ، خرید فرش شونهر در شیراز ، فروش فرش شونهر ، فروش فرش شونهر شیراز ، فروش فرش شونهر در شیراز ، خرید فرش شونهر اصل ، خرید فرش شونهر اصل شیراز ، خرید فرش شونهر اصل در شیراز ، فروش فرش شونهر اصل ، فروش فرش شونهر اصل در شیراز ، فروش فرش شونهر اصل شیراز ، نمایندگی فرش در شیراز

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر